Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

SON 5 YILIN ÖZETİ NERDEN, NEREYEEEE...

  • 31.12.2018 23:34:04Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

“Çerkeşliler Aynı Hedefe Kilitlenmiş Durumdayız”

 Çerkeş belediye başkanı HASAN SOPACI Son 5 yılını özetledi.  

Çerkeş’in içinden geçtiği süreçlere Çerkeşliler olarak şahitlik ettiklerini söyleyen Çerkeş belediye başkanı Hasan SOPACI, “Şahitlik etmekle kalmadık, yeniden yazılan ve yazılacak olan Çerkeş tarihin ve milletimize karşı yapılan hain saldırıdan sonra kazanılan zaferlerin altına 15 temmuz’da Çerkeşliler olarak birlikte imza attık.

Bir Ak partili Belediye başkanı olarak. Çerkeş de yapılanmayan hizmetleri 25 yıllık geri kalmışlığı kapatmak için var gücümüz ile gece gündüz çalıştık.

 Çalıştık

 Çalıştık.

 31 Mart 2014 ve 24 Haziran seçimlerinde elde ettiğimiz başarı, geleceğimiz için motivasyon kaynağımız olmuştur. Çerkeş’de birlik düşüncesiyle kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla Ankara’sı, İstanbul’u, Karabük’ü, Zonguldak’ı Aydın’ı, Antalya’sı İzmir’i ve Bursa’sın da yaşayan Çerkeşliler ile hepimiz aynı hedefe kilitlenmiş durumdayız.

Çünkü biliyoruz ki Türkiye’de Çerkeş ilçesi, Türkiyenin 71. ziraat bankası kurulan, tiftik ihraç eden, nüfusu 60 binleri görmüş, tarihi tarihlerden eski şirin Çerkeş sıradan bir ilçeden ibaret değildir. Yaşanılabilir sakin turistlerin uğrağı olması için, hayvancılığın, hayvan borsasının merkezi olması için, elektrik sorunu, internet sorunu, güvenlik sorunu, doktor sorunu, öğretmen sorunu olmayan, havası temiz suyu temiz şirin yaşanılır bir ilçe olması  çalışan ellerini semaya açıp dua eden, tek şikâyet olursa da ölümden olsun diyen şairin memleketi gibi bir memleket için tüm Çerkeşliler  birlikte dur durak bilmeden  çalışıyor  ve dua ediyoruz

Ve diyoruz ki Allah'ım Çerkeş’e bu saydıklarımızı yapacak başkanlığı nasip et. Çerkeş kavgadan gıybetten uzak tut sakin bir seçim sonunda hak edeni kazandır diyoruz

 Çerkeş için umut olduğumuzu bir an olsun aklımızdan çıkarmıyoruz. Bunun sorumluluğuyla adımlarımızı atıyoruz. Kendim için değil gelecek belediye başkanında işini kolaylaştırmak için, alt yapı bitti, su bitti, bunlar görünmeyen hizmet. Herkesin  dediği gibi bu yatırımlar adama seçim kaybettirir Bunları seçimi düşünseydik şimdi bu hizmetleri yapmaz seçimden sonra yapardık. Çerkeş düşündük Çerkeş için yaptık.”  açıklamasında bulundu.

 Hasan sopacı konuşmasını şöyle sürdürdü; “AK Parti olarak yerel seçimlerdeki başarımızı genel seçimlere taşıyabilmiş, Çerkeş’i ilk kez AK Parti belediyeciliği ile tanıştırdık.

Çerkeş’e bana göre elde ettiğimiz başarıları, genel seçimlerde kazandığımız zaferlerle taçlandırdık. Belediye koltuğuna oturduğumuz günden bu yana hep ezber bozduk, Çerkeş’e hizmet konusunda yeni ve temiz sayfalar açtık.

Arkamızdan hançerleyenlerin, başkalarının lafıyla hareket edecek, tehditlere boyun eğecek bir başkan değiliz. Hiçbir tehdide kulak asmıyor önümüze bakıyoruz. İnandığımız yolda, şerefimizle tertemiz mazimizden aldığımız güçle Çerkeş’e hizmet yürüyüşümüze devam edeceğiz.” açıklamasına yer verdi.

Son olarak “2018 yılı içerisinde, sizlere hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. İnsanlarımızın yaşam standardını yükseltmek, karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak amacıyla hizmetlerimizde katılımcı bir anlayış sergiledik. Düzenlediğimiz mahalle toplantıları ile sorunları birinci ağızdan dinleyerek ortak çözüm yolları konusunda  gerek mahalle halkı ile gerek mahalle muhtarları ile karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk.  2018 yılında ilçemizin öncelikli ve önemli sorunlarının tespitini yaparak vatandaşların günlük hayatını kolaylaştıracak her alanda çözümler geliştirmeye çalıştık.
Çerkeş’te alt yapısından üst yapısına kadar birçok alanda çalışmalar yapıldı. Yeni yılda ilçemizin  her yönden daha ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Çerkeş’in gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda değerli halkımız ile el ele güzel ilimizin geleceği için çalışacağız.

Bu doğrultuda 2019 yılının ülkemize ve insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim” ifadelerinde bulundu.

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorumlar (1)

  • Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu - İSMAİL ALAGÖZ
    İSMAİL ALAGÖZ

    ÇERKEŞ ÇERKEŞ OLALI NİCE BAŞKANLAR GÖRDÜ SON OLARAK TA PAŞAYI GÖRDÜ İNŞALLAH MART AYINDA DA PAŞANIN YAPTIKLARINI GÖRÜR.

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu