Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

ILGAZ'IN ANNESİ NAZHANIM ÇAYIR'A HAİN KURŞUN

  • 16.07.2018 20:55:34Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

Yazıya nasıl başlasam bilemiyorum. Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır’ ın eşi Nazhanım Çayır vuran sarhoş şahıs, ellerin kırılsın, şu an belediye başkanımız Ilgaz için koşturması gerekirken bir sarhoş yüzünden hayatının en değerli varlığı için hastanelerde, üzüntü içinde. Hiç bir bağınız olmayan insanları üzdünüz hem de çok üzdünüz.  Bir de muhtar olacaksın yazıklar olsun sana, yüz kere ,bin kere yazıklar olsun masum birini vurdun sebep,  genelde hem aynı sarhoştum, ne yaptığımı hatırlamıyorum.

 Oh ne ala,

Senin gibi muhtar olmaz olsun. Benim için artık muhtar değilsin artık sana devlet tarafından verilen o ruhsatlı silahta elinden alınsın ki başka canları yakma   . Sayın valim, sayın il emniyet müdürüm, sayın ilçe kaymakamlarım, sarhoş gezmek insanları rahatsız etmek suçtur, ama genelde uyuşturucu ve alkol alanları 155 haber verdiğimizde aldığımız cevap  112 arayın  demesinler.

Bu konuya hassasiyet göstermeniz bizleri mutlu edecek. Çünkü sarhoş olmak bana göre suça insanları teşvikte en büyük rolü oynuyor.

Ayrıca alkol alan muhtarı uyaran Ilgaz CHP ilçe başkanı Ufuk GEYİK ’ye de büyük geçmiş olsun diyor. Suçluların en kısa zamanda hak ettiği cezayı almasını istiyoruz. Çankırı’da başka canlar yanmasın  

Sevgili Çerkeş vuslat okurları işte olayın özetini  Ilgazın başarılı belediye başkanı Arif ÇAYIR’ın kaleminden sizlere aktarıyorum

İlçemize Yakışmayan Böylesi İnsanları ve Zihniyeti "LANETLİYORUM"

16.07.2018 Tarihinde Ilgaz İlçe merkezimizde kendini bilmez kişilerin sebebiyet verdiği saldırı sonucu Kıymetli Eşim Naz Hanım ÇAYIR Hanımefendi ve İlçemiz CHP İlçe Başkanı Sayın Ufuk GEYİKÇİ yaralanmışlardır.
Olayın ilk dakikalarından itibaren Kıymetli Eşim Naz Hanım’ı ve CHP İlçe Başkanı Ufuk Beyi Cenabı Allah’ım, şükürler olsun ki bizlere tüm sevdiklerimize bağışlamıştır. Yaralanmalarının ardından hızlı bir şekilde Ilgaz’ımızın ve Çankırı’mızın kıymetli sağlık çalışanları tarafından tıbbı müdahaleleri gerçekleştirilerek, Eşim Naz Hanım ÇAYIR Hanımefendiyi Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesine, CHP İlçe Başkanı Ufuk GEYİKÇİ Beyefendiyi Hacettepe Hastanesine tedavilerinin devam ettirilebilmeleri için sevkleri gerçekleştirilmiştir. 
Sağlık durumları iyi olan sevdiklerimize tedavileri süresince dualarınızı eksik etmeyeceğiniz inancıyla, saldırının gerçekleştiği an itibariyle telefonla arayan, sosyal medya üzerinden mesaj atan, hastaneye gelen gelemeyen bizlere geçmiş olsun dileklerini sunan tüm dostlarıma, sevdiklerime, Çankırı’mızın Kıymetli Bürokratlarına, hemşehrilerime canı gönülden Teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.
Arif ÇAYIR
Ilgaz Belediye Başkanı

 Çerkeş vuslat haber olarak yaralılara Allahtan acil şifalar dileriz

Şahısların alınan Dr. Raporunda Hayati Tehlikeleri olmadığı tespit edilmiştir. Olayın firari şüphelileri ile ilgili yapılana araştırmalarda Yuva Demir. Köyü Muhtarı Cafer. G. isimli şahıs ile F. G. isimli şahıslar YuvaDemir. Köyü ile Kastamonu yolu sapağında 16.07.2018 günü saat:09.10 sıralarında yakalanmıştır.

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu