Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

ILGAZ HALKINA BAYRAM ŞEKERİ

  • 25.06.2017 00:13:05Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

Ilgaz belediye başkanı verdiği iftar Çankırı’da MHP camiasını kendi siyasi tarihi açısından önem taşıyan bir gün olmuştu.

Bu iftar böylesi sıkıntılı bir dönemlerde  camiayı bir araya getirmiş, kenetlenmiş, yeniden toparlanmış ve bu badireleri dirayeti, azmi ve kararlılığıyla umut olmayı bilmiştir.

Çankırı’nın diğer ilçelerine umut olmuş hatta Çankırı mhp teşkilatının daha azimli çalışmasını sağlamıştı.

Bazı eski kaşar siyasetçilerin bizim olsun ama küçük olsun diyen alçaklara MHP’yi bölünebilir ham madde hâline getirme çabalarına en olgun cevabı iftardaki kaynaşma ve kucaklaşma ile verildi.

Bu iftarın kahramanı Ilgaz belediye başkanı Arif Çayır Ilgaz’da halkına bayram şekeri olarak  müjdeler verdi. İşte

Birinci bayram şekeri

Artık ilçemiz doğalgaza kavuşuyor. 2017 yılı içerisinde doğalgaz alt yapı çalışmaları başlayıp, 2018 yılının ikinci yarısında ilçemizde doğalgaz kullanımı başlayacaktır. Doğalgaz için ilk kazığın bayramdan sonra vurulacak.

İkinci bayram şekeri   

Kapalı Pazar yeri Pazar alanı anlayışı Ilgaz’da farklı bir boyut kazanıyor. Ilgaz pazaryeri modern ve çok fonksiyonlu mimari uygulama ile yeniden düzenlenerek, kentin cazibe merkezi haline getirilecek

Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır.  "Ben hizmet için bu yola çıktım, Ilgaz ve Ilgaz’da yaşayan insanları çok seviyorum. Gençlerde hanımlarımızda kendilerine güvensinler çünkü onların Ilgaz’da başarılı olması bizim yani ülkemizin başarılı olması demektir" diye konuştu.

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...
Mübarek Ramazan ayının manevi hazzını, mehabetini ve kutsiyetini ibadetlerle idrak ederek bayrama ulaşmanın gönül huzurunu milletçe yaşıyoruz.
Bir ay boyunca Cenab-ı Allah’ın rızasını kazanmak ve rahmetinden feyizlenmek için tuttuğumuz oruçlardan sonra, bayram günlerine kavuşmak mutluluk vericidir.
Bayramlar bizi birbirimize bağlayan, kucaklaşmayı ve hatırlamayı önceliğine alan müstesna ve mümtaz bir zamana işaret eder.
Küçüklere sevgi ve şefkatle yaklaşıldığı, büyüklerin hürmetle anıldığı ve ziyaret edildiği bayram günlerinin millet hayatında eşsiz bir yeri bulunmaktadır.
Yardımlaşmanın, dayanışmanın, ikramın ve paylaşmanın aziz milletimizin her hanesinde daha da belirginlik kazanması elbette bu bayram günlerinde gerçekleşmektedir.
Bayram münasebetiyle dargınlıkların bitmesi, küslerin barışması, dostlukların pekişmesi ve hasretlerin tükenmesi hem zorunlu, hem de doğal bir neticedir.
Vatanımızın her yöresinde; gülümseyen yüzler, sevinen kalpler, birleşen eller, dua eden diller eşliğinde kutlanacak bayram günlerinin, Türk milletine bir aydınlık olmasını temenni ediyorum. 
Bu duygu ve düşüncelerle aziz vatandaşlarımın ve Türk-İslam coğrafyasının Mübarek Ramazan Bayramı’nı içtenlikle kutluyor, ihtiyaç duydukları huzur, başarı, hoşgörü ve gelişmişlik seviyesine ulaşmalarını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

ILGAZ HALKINA BAYRAM  ŞEKERİ Dedi sözlerini bitirdi

 

 

 

 

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu