Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Hasan PAŞA Çerkeş sevdalıları ile el ele çalışıyor

  • 02.07.2016 01:27:55Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

 Hasan PAŞAÇerkeş sevdalıları ile el ele çalışıyor\"\"

 

\"\"

Belediyenin asfalt malzemesini Kızılcahamam’dan temin etmesi Gündoğdu harita tiç ve san ltd şti (Selahattin GÜNDOĞDU) nun  makinalarını İZMİT  den ücretsiz getirmesi Hem belediyenin hem de vatandaşların memnun olduğu çalışmaların düğer mahallelere de örnek oluşturacağı belirtildi.

\"\"

\"\"Çalışmaları yerinde inceleyen ÇerkeşBelediye başkanı Hasan paşa sahura kadar çalışmaları yerinde inceledi ve işler bitinceye kadar yol çalışma alanını terk etmedi, halkla bütünleşik belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, “Vatandaşlarımızla imece usulü ile ilk kez asfalt çalışmalarını yapıyoruz. Bunun diğer Çerkeş sevdalısı kardeşler imden de bekliyoruz bu çalışma örnek oluşturacağını ümit ediyorum” dedi.

\"\"

İstasyon Mahallesi Menderes Caddemizde Kanalizasyon ve Doğalgaz Çalışmalarının tamamlanması ve Caddenin genişletilmesi çalışmasının tamamlanmasının ardından bugün akşam saatlerinde yol düzenleme ve sıcak asfalt atma çalışmamız başlamış ve gecenin ilerleyen saatlerinde tamamlanacaktır. 500 ton sıcak asfalt Menderes Caddemize dökülerek cadde çamurdan kurtarılmış olacaktır.

Başkanımız Hasan Sopacı “ Kanalizasyon, su ve doğalgaz çalışması biten caddelerimizde yol düzenleme ve gücümüz yettiğince sıcak asfalt atma çalışması yapacağımızı söylemiştik. Bugün Menderes caddemizi sıcak asfalt ile buluşturuyor ve İstasyon Mahallemize verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz. İnşallah bu bir başlangıç olur ve tüm cadde ve sokaklarımıza sıcak asfalt dökerek vatandaşımızı rahata kavuştururuz. Asfalt çalışmamız yanında parke ve kaldırım çalışmamız da devam etmektedir. Ankara yolumuzda vatandaşımızın rahatça yürüyüş yapacağı tarihi kemer köprüyü de kullanabileceği bir yaya kaldırım çalışması yaptık. Kemer köprüde ışıklandırma çalışması yaparak hoş bir görüntü ortaya çıkardık. Allah’ın izni ile yerinde ve doğru adımlar atarak ilçemizi hak ettiği yere getirmek için gece gündüz çalışacağız. Menderes Caddesine atmış olduğumuz sıcak asfalt ilçemize hayırlı olsun ”dedi.

Şimdi sizlere bu çalışmaya destek veren Çerkeş sevdalısı GÜNDOĞU HARİTA nın sahibi  Selahattin Gündoğdu yu sizlere tanıtalım 

\"\"

TURAN DEMİR “SELAHATTİN BEY SİZİ TANIYABİLİR MİYİZ”?

SELAHATTİN GÜNDOĞDU “Kuz ören köyünden SelahattinGündoğdu’nunoğluyum 1971 Almanyadoğumdu 1984 yılında Almanya’dan kesin dönüş yaptıktan sonra ortaokuluÇerkeş’te liseyi Zonguldak’aokudum üniversite hayatına başlamadan Çerkeş de 1992 yılındaevlendim  ilk iş hayatıma Çerkeş de garsonluk ile başlayıp aytaç ın  inşaattında topograf yardımcısı olarak  çalıştım oradaki firma ile devam edip askerden geldikten sonra aynı firmada topoğraf olarak çalışmaya devam ettim.1997  yılında sakarya ya tasındım 1998 yılında Sakarya da bir firmada aynı mesleğimi yapmaya başladım  Daha sonra o firmadan ayrıldıktan sonra Adapazarı’nda bir firmaya yerleştim 2006 yılına kadar o firma ile çalıştım 2006 yılında kendi işyerimi açarak Gündoğdu haritayı kurdum .Asıl işimiz şu an faal orak devam eden Gündoğdu harita tiç ve san ltd şti de(harita imar uygulamaları proje ve danışmanlık )olarak  devam etmekte olup harita dan başka alt yapı, üst yapı, çevre düzenleme ,taahüt ve asfalt işleri yapmaktayız”Benim bu başarı grafiğimin sırrı bana destek olan başta eşim ve cocuklarımdır her zaman bana destek olarak arkamda durmuşlardır.

\"\"

TURAN DEMİR “YILLAR SONRA ÇERKEŞ HİZMET ETMEK NEREN AKLINIZA GELDİ”

SELAHATTİN GÜNDOĞDU “ başkanım bizi aradı başkanımıza komşularımız muhtarımız bizim yaptığımız işi anlatmış bu asfalt makinaları ve ekipmanıda   bizde olduğu için bizde imkânlarımız doğrultusunda yardım etmeye çalıştık.

TURAN DEMİR” EN SON Kİ GÖRDÜĞÜNÜZ ÇERKEŞ İLE ŞİMDİKİ ÇERKEŞ BİZE KIYASLAR MISINIZ”?

SELAHATTİN GÜNDOĞDU “doğalgaz gelmiş üniversite gelmiş , yollar asfalt oluyor, sanayi ve hayvancılık gelişmiş , gazeteniz Çerkeş vuslat haberden öğrendiğim kadar ile 2. organize sanayii açılacakmış ve onun da tamamını yatırımcılar almış biliyorum.

Birçok kamu binası yenilenmiş VE gelişim başlamış  ama bu gelişim çok ama çok yavaş olmuş 20 sene önceki Çerkeş şimdiye kadar kent görünümü kazanmalıydı diye düşünüyorum.  HASAN PAŞA çok çalışkan azimli bir başkan 20 yılda yapılmayanları 2 seneye sığdırmaya çalışmış  helal olsun çok çalışkan bir başkanımız var.

TURAN DEMİR” SON OLARAK SÖYLEMEK İSTEDİĞİNİZ BİR KONU VARMIŞ”

SELAHATTİN GÜNDOĞDU “ öncelik ile Çerkeş’ime Çerkeşlime selam ve sayılarımı sunarım. Azda olsa bana Çerkeş’imize hizmet yapmama vesile olana mahallede Yakup Kirendibi abime muhtarıma mahalle sakinlerime Çerkeş’in gerçek sevdalısı belediye başkanımız HASAN PAŞA ya belediye personeline kamyon söförlerine sonsuz teşekkürler ederim .

Çankırı haberlerini ve Çerkeş’imizde olan tüm olayları 250 km uzaklıktan bize sunan siz değerli Çerkeş vuslat haber çalışanlarına teşekkür ederim

Gerçekten çok kaliteli haberler yapıyorsunuz

Teşekkür ederim

 

 

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu