Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

ÇERKEŞ'DE İNSANLIĞA VURULAN COP

 • 10.02.2019 01:41:10Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

Çerkeş belediye spor ve Kurşunlu belediye spor Maçında yaşanan olaylarda kendisine yönelik olarak orantısız güç kullanıldığını iddia eden kulüp başkanı Kamil AKTAR ve sporcusu 5 yıllık kulüp başkanlığında böyle bir olay yaşamadığını Çerkeş vuslat kameralarına söyledi.

Ayrıca polisin uyarmadan ve kanunlara aykırı olarak çok yakın mesafeden yüzüne biber gazı püskürttüğünü ileri sürdü. Biber gazından etkilendiği ve hastanede tedavi gördüğünü belirten Aktar, 5 yıldır maçlara gidiyorum orantısız güç kullanıldığına şahit olmadım” dedi.

Aynı zaman da alt yapıdan yetişen oyuncusunun Aydın BODUÇ’UN 5-6 polis tarafından copla dövülürken olaya müdahale etmek isteyen belediye başkanına da fiili saldırıda bulunan polislerin gaz kullanması olayların büyümesine sebebe oldu, dedi.

Şimdi soruyoruz?

Çankırı valimiz Sayın Hamdi Bilge AKTAŞ ve Çankırı Emniyet Müdürüm. Sayın Sadettin AKSOY  bir kişiyi etkisiz hale getirmek için 5-6 polis tarafından ortaya alınarak coplanması orantısız güç değimlidir. Biber gazı sıkılması bir polisin seyirciye dönerek bu o…… çocuklarına sıkın biber gazını demesi, belediye başkanın şoförünün başkan demesine rağmen sırtına cop vurulması hepimizi üzmüştür.  Bu olaylar ateşe benzinle gitmek değimlidir.

Türkiye zor şartlardan geçiyor, birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulurken bu tür olaylar midemizi bulandırmıştır. Bu cop Çerkeş halkına vurulmuştur.

Bu olayın ardından belediye başkanına  ve kulup başkanına Çerkeş’de ve sosyal medyada büyük yankı  buldu başkanlara gelen destek mesajları ile doldu taştı

Şimdi olayları başlamasına sebep olan hakem ve taraftar polis şapkasını önüne koyup düşünmeli. Göz bebeğimiz polislerin içindeki bu insanların ayıklanması bir an önce istiyoruz. Çünkü olaylar 100 lerce insan gözü önünde cereyan etmiştir. Gerekli soruşturmalar yapılıp suçlular bir an önce kanun önünde hesap vermelidir.

Şimdi sizlere kulüp başkanı Kamil AKTAR ve taraftarın videosunu sunuyoruz.

 

 

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorumlar (3)

 • Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu - Safran
  Safran

  Belediye başkanı ve gençlik spor müdürüne bile job vurdular

 • Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu - Hüseyin Doğan Berçin
  Hüseyin Doğan Berçin

  Olaylara üzüldüm.Geçmiş olsn drm.Sporda bu tür olaylar maalesef olmaktadır.olaylardan sonra sağduyilu çözümler ürtilmeli kışkırtıcı olmayalım.Çerkeş te,Çankırı da ,Kurşnli da bizim 1956 ve benim spor külübü Başkanlığım zaanında Kurşunl ve Ilgaz da böyle o

 • Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu - Hakan
  Hakan

  Çerkeş Bld spor sahada yenilmiş olabilir ancak saha içerisinde futbolda gerilen seyircileri futbolcuları yöneticileri polis daha çok tahrik ederek olayların büyümesine sebep oldu. En ufak olayda job biber gazı kullandı. Rakip takıma saldırı Yok bir olay y

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu