Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu
Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

ÇERKEŞ VUSLAT HABER TV YENİ YAYIN DÖNEMİ

 • 04.12.2018 02:37:24Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp ile Paylaş

Bu gün  yeni yüzümüz ile farkılı bir habercilik anlayışı ile yeni yayın dönemine girdik,ve ben  bu günkü yazımı kendime ayırdım.

 İşte ben  TURAN DEMİR .

Yeni internet sitemiz ve biz

Kimi zaman kahvehanede duyduğum  bir dedikodudan yola çıkıp haberin gerçekliğini araştırırız kimi zaman da gördüğümüz, bildiğimiz ya da duyduğumuz bir olayın kalbine kadar inen kişiyim imla kurallarını yok saysam da  kısaca amatörde olsa ben gazeteciyim daha öncede yazdım biz gazetecilerin hikayesi bu.

Başlıyorrrrrr…

İşte Çerkeş vuslat haber ve tv  hikayesi: tv diyorum sitemizi görmüşsünüzdür canlı yayın, film, spor, belgesel, klip vs.vs . youtube: ÇERKEŞ VUSLAT TV kanalımızdan izleyeceksiniz her akşam olmasada sık sık  canlı yayın istek siyaset sohbet olacak tabiî ki radyo tadında internet tv


İşte gazetecilikte bir adım daha attık. Dost görünenlerimiz çoktur etrafımızda. İşine gelmezse  kimseyi memnun edemeyiz. Her yapılan haber dokunur birinin yarasına. Tehdit, küfür, dayak, mahkeme. Savcı hakim tazminat tezhip daha bir çok olay Bitmez gazetecinin çilesi.

Oysa  Biz ne kadar yanlış isek sizde bizim kadar doğrusunuz. O nedenle biraz kendimizden bahsetme hakkım var.

İşte çerkeş vuslat haber gazetesi gerçeği

 Gecemizi gündüzümüze katarak günün 24 saati sürekli olarak doğru tarafsız hiç kişileri, kurumları ve toplumu rencide ve zan altında bırakmayarak görevini en iyi şekilde yapmak Çerkeş’in ve Çankırı’nın gözü kulağı olmaya çalışıyoruz. Bizim için haber niteliği taşıyan ve haber olması gerekenleri hiçbir şekilde abartmadan doğru bir şekilde kamuoyuna sunmak adına kurduk bundan 10 yıl önce Çerkeş vuslat haberi. Şimdi ise Çankırı’nın ilk internet tv si Çerkeş vuslat tv ile yayına başlıyoruz.

 Basın ahlak ilkeleri doğrultusunda çizgimizden şaşmayarak hiç kimsenin etkisi ve baskısı altında kalmayarak tarafsız ilkeli  bir şekilde haber yapmak adına var olduk ve var olmaya da devam edeceğiz.

 Maddi şartlar zor olsa da memleketimizin çıkarları doğrultusunda gazetecilik yapmaya çalışıyoruz. Çerkeş vuslat haber sadece benim şahsımın değil bulunduğum  bölgenin ÇANKIRI’NIN ILGAZIN, ŞABANÖZÜ’NÜN,ELVİDAN’İN.YAPRAKLI’NIN,KURSUNLU’NUN,ATKARACALARIN,ÇARDAKLI’NIN,ORTA’NIN ,YAYLAKENT’İN,SAÇAK’IN ÇERKEŞ’İN ÇANKIRI’LIYIM DİYENİN TÜRKİYE’LİYİM DİYENİN  KISACA memleketin ve halkın gazetesi ve TV sidir Çerkeş vuslat haber tv

 Ama şunu unutmalıdırlar ki basın demek halk demektir. Basın demek kamu kurum ve kuruluş demektir. Bizler bu mesleğin ne kadar kutsal olduğunu bildiğimiz için gece gündüz demeden hakkın ve halkın yanında var olduk ve böyle de yol alacağız.

Düğününüzde vefat haberinizde aksayan kurumlarda memurları da siyasetçide sporu da yani benim gardaşım, kısaca en mutlu gününüzde en kötü gününüzde Çerkeş vuslat haber ve tv hep sizinle olacak.

Çerkeş vuslat haber hiçbir zaman şahısların kurumların siyasilere bağlı kalmadı ve kaymayacaktır da şunu unutmamak gerekir,  basın özgürlüğü hiçbir zaman kısıtlanamaz kısıtlandığı zaman demokrasi hür irade hiçe sayılmış olur.

İlçelerimizin aynası olduğumuz içinde sürekli olarak doğrulukları güzellikleri haber yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.

 

 

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu

Benzer Haberler

Yorumlar (3)

 • Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu - turan
  turan

  çerkeş spor haberlerini göremiyoruz turan bey spor konusunda da haberler bekliyoruz.

 • Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu - Mustafa Çelik
  Mustafa Çelik

  Hayırlı uğurlu, Cenab-ı Allah yardımcın olsun. başarılar diliyorum. Rabbim utandırmasın.

 • Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu - orhan türkdemir
  orhan türkdemir

  yeni bir yüzle başlattığınız yeni yayın döneminizde size başarılar dilerim.

Yorum Yapın

Çerkes Vuslat Haber: Son Dakika, Güncel Çerkeş Haberleri, çerkeş tv ,çerkeş vuslat tv,çerkeş televizyonu